4.90

Filters
6
Produktów
z
92
GrandNode Shipping plugin for Australia Post
Open PayU - jest jednym z wiodących dostawców usług finansowych na rynkach. To międzynarodowa bramka płatności, którą można z powodzeniem zintegrować z praktycznie każdym sklepem internetowym, niezależnie od kraju pochodzenia. Dzięki wielofunkcyjnej integracji, sprzedawcy mogą uzyskać dostęp do 17 szybko rozwijających się rynków, do ponad 250 lokalnych metod płatności i 2,3 miliarda klientów za pośrednictwem PayU Hub. Wejdź na stronę PayU, aby założyć konto i móc rozpocząć integrację GrandNode z PayU.
$99.00
tPay payment plugin. This plugin allows you to integrate store with the tPay payment gateway.
Zwiększ zaufanie do swojej firmy. Zintegruj swój sklep z opiniami Google. Google Customer Reviews (Google Opinie Konsumenckie) pomogą Ci zebrać opinie od klientów, a opublikowanie ich w Google zachęci potencjalnych klientów do zakupów. Bezpieczeństwo i zaufanie to najważniejsza rzecz w sklepie internetowym. Pamiętaj o tym!
$199.00
USPS Shipping plugin. This plugin allows you to offer shipping rates by USPS.
$199.00
eWay is global omnichannel payment provider. The company processes secure credit card payments for merchants. eWay is one of the most popular payment methods in ecommerce.
back to top
Filters