RSS BLOG

BLOG Filters
25 wrz
RELEASED

How to upgrade plugin to 4.80.0

4.80.0 is coming. For many of you, it will be time to upgrade your plugins, widgets, and integrations to the newest version. We know that it may be a pain of the neck, however, we want to ease up this process for you. Let's look at our short guide about the upgrade process.
21 wrz
RELEASED

Beta bug bounty program

As you know our newest version of GrandNode is currently in the beta test phase. Due to that fact, we've started the beta bug bounty program. During the beta test phase, you are able to submit issues related to the newest version of GrandNode.
21 wrz
RELEASED

New release: GrandNode 4.80.0-beta

We proudly announce that the newest version of GrandNode is out - 4.80.0-beta comes with a lot of new features. As always we present to you a lot of new features. You can get the beta version directly from our downloads page, or from our GitHub.
31 lip
RELEASED

Jak założyć sklep internetowy?

Jak założyć sklep internetowy? To pytanie zadaje sobie nie jedna osoba. Nie koniecznie są to osoby, które mają swoje firmy. Mogą to być  osoby, które dopiero decydują się na jej otwarcie, albo co więcej, wcale takich planów nie mają i sklep internetowy chcą potraktować jako dodatkową możliwość zarobienia paru groszy i chcą działać bez rejestrowanej działalności gospodarczej.
20 lip
RELEASED

Wakacyjna wyprzedaż - 30% zniżki

Na naszym sklepie każdy produkt dostępny jest 30% taniej, niż zwykle.
17 lip
RELEASED

Ile kosztuje sklep internetowy?

Rynek e-commerce rozwija się w szalenie szybkim tempie. Dodatkowo dostał niesamowitego przyspieszenia w momencie pojawienia się pandemii. Szacuje się, że w 2021 roku, wartość rynku e-commerce na całym świecie ma wynosić około 4.5 tryliona dolarów, a w ciągu kolejnych 20 lat, transakcje klientów w prawie 100% odbywać się będą online.
30 cze
RELEASED

Co sprzedawać w sklepie internetowym?

W ostatnich tygodniach rynek e-commerce zmienił się diametralnie. Większość ludzi zmuszona została do zamknięcia swoich działalności, wiele z tych osób zdecydowało się również na kontynuowanie działalności w sieci. Wśród naszych użytkowników możemy zaobserwować podobny trend, wzrost zainteresowania usługami e-commerce i pojawiające się nowe sklepy w ostatnich 3 miesiącach to zdecydowanie potwierdzenie tezy o migracji biznesów do sieci.
02 cze
RELEASED

Co nowego w GrandNode 4.70?

GrandNode 4.70 został oficjalnie opublikowany! Z przyjemnością informujemy, że najnowszą wersję platformy e-commerce można pobrać z naszej strony.
06 maj
RELEASED

GrandNode 4.70 beta dostępny

Nigdy więcej modnych słów i ogólników! Przejdźmy do GrandNode 4.70, kolejnej wersji naszej najbardziej zaawansowanej platformy e-commerce.
back to top
Filters