About us

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą osób zafascynowanych programowaniem, głównie ASP.NET Core 2.0.

Programowanie daje nam możliwość tworzenia... a my to kochamy!

Jako naturalna konsekwencja programowania, szukaliśmy projektów pisanych w tym języku. Najbardziej popularny, innowacyjny, z wieloma opiniami był nopCommerce.

Rezultatem naszych działań został GrandNode. W związku z wieloma zapytaniami o rozwiązania przyspieszające działanie nopCommerce tworzyliśmy wtyczki bazujące na RavenDB, MongoDB, ale w pewnym momencie nie było to efektywne. Dla naszych największych klientów musieliśmy stworzyć coś szczególnego. Tak powstał GrandNode. Rozwiązanie open source, wielo platformowe, bazujące na nierelacyjnej bazie danych - MongoDB. Od tego czasu oferujemy w pełni samodzielny, niezależny, wielo platformowy system e-commerce dla małych sklepów, średnich, a tażke dużych portali B2B. Tworzymy także integracje z takimi gigantami jak Amazon, eBay, Sage, Sap Business One. A wszystko po to, by serwować w pełni niezależne, funkcjonalne rozwiązanie.

Nadal mamy głowy pełne pomysłów. Jeśli masz jakąś sugestię lub nie jesteś w stanie znaleźć gotowego dla siebie rozwiązania to czas na kontakt z nami!