Branding

Twórz spersonalizowane i dostosowane sklepy internetowe. Dodaj logo, zmień kolory, stwórz spersonalizowane faktury i listy przewozowe, a na samym końcu, zapakuj swój sklep do aplikacji mobilnej i podbij rynek mobilny! Poprawiaj swój sklep z gotowymi do instalacji szablonami pochodzącymi z naszej kolekcji premium. Każdy szablon stworzony został z wykorzystaniem Bootstrap 4, dzięki czemu sklep można tworzyć z gotowych komponentów, zupełnie jak puzzle.

Zarabiaj na każdym urządzeniu

Personalizacja sklepu internetowego nigdy nie była tak prosta. Z gotowymi szablonami, właściciele sklepów są w stanie całkowicie odmienić swój sklep. Używanie szablonów gwarantuje swobodę i nieograniczną możliwość modyfikacji sklepu. Bez wielkich nakładów pracy, jesteś w stanie poprawiać unikalne doświadczenia użytkownika, a to w połączeniu z funkcjonalnościami GrandNode pozwala z łatwością zmieniać odwiedzających w kupujących! Z Web API w GrandNode jesteś w stanie z łatwością połączyć go aplikacją mobilną. Co więcej, w standardzie uruchomisz w pełni funkcjonalną Progressive Web App.

Zinterguj się z obecnym ekosystemem

GrandNode może być zintegrowany bez problemu z Twoim obecnym ekosystemem. can be integrated without problems with your current ecosystem. Za pomocą REST Web API połącz GrandNode z Twoim systemem ERP lub CRM. Nie musisz zmieniać całej infrastruktury, to my dostosowujemy się do Ciebie i dajemy Ci w pełni spersonalizowane środowisko e-commerce.

Tanie i łatwe w utrzymaniu

GrandNode jest nowoczesną platformą e-commerce. Możesz utrzymywać go praktycznie na każdej popularnej platformie hostingowej jak Google Cloud, Amazon AWS, Azure, DigitalOcean, a także uruchamiać go automatycznie za pomocą Docker'a. Skaluj swój hosting automatycznie, gdy ruch wzrasta, a następnie redukuj koszty zmniejszając zasoby, gdy ruch jest niewielki. Wszystko to za sprawą najłatwiejszej i najtańszej opcji utrzymania GrandNode za 5% na DigitalOcean, sprawdź i otwórz swój sklep dziś.

Cechy e-commerce

POBIERZ GRANDNODE

W oparciu o najlepsze narzędzia open source

Tworzymy open source i działamy w oparciu o open source. GrandNode korzysta tylko z technologii i narzędzi open source. Jak widać na grafice, GrandNode ufa największym, a my wykorzystujemy tylko najlepsze narzędzia. Wszyscy znają gigantów, takich jak MongoDB , Bootstrap , Azure , Amazon S3 lub .NET Core . GrandNode to znacznie więcej niż tylko oprogramowanie sklepu internetowego .

Open source

Open source to przyszłość obecnych firm. Większość największych firm bazuje na nim, ponieważ zapewnia elastyczność i bezpieczeństwo. Dlatego też opublikowaliśmy kod źródłowy na GitHub. Gdzie możesz go sprawdzić, pobrać kopię, poprawić jego funkcjonalność, jeśli brakuje niektórych funkcji. Jakość kodu jest kontrolowana przez programistów z różnych części świata, co gwarantuje świeże spojrzenie na rozwiązania i ulepszenia bezpośrednio po wdrożeniu.

Najlepsza baza dla Twojej aplikacji

Szeroki zakres funkcjonalności, łatwy do programowania kod jest gwarancją sukcesu. Twórz zapierające dech w piersiach zablony i spersonalizowane sklepy internetowe z czystym i dobrze zoptymalizowanym domyślnym szablonem GrandNode. Jeśli nie chcesz korzystać z gotowych szablonów, możesz zacząć "łączyć puzzle" i stworzyć coś specjalnego dla Twoich klientów!

Implemented Web API OData

nterfejs API sieci Web dla GrandNode daje dostęp do danych biznesowych przechowywanych w bazie danych GrandNode. Jest to interfejs API REST OData 4.0. Implementacja Web API w GrandNode daje ogromną możliwość integracji z prawie wszystkimi dostępnymi na rynku narzędziami innych firm. Nie musisz już tworzyć mostów ani dodatkowych łączników dla swoich narzędzi. Po prostu zakoduj integrację z GrandNode Web API i wycisnij jeszcze więcej ze swojego biznesu. Dla programistów jest to najlepszy i najprostszy sposób, aby spełnić oczekiwania klientów w przypadku połączeń biznesowych.

Łatwość tworzenia

Domyślny motyw GrandNode oparty jest na Bootstrap 4. Implementacja tego jednego z najpopularniejszych frameworków daje możliwość bardzo szybkiego tworzenia nowych szablonów. W GrandNode możesz tworzyć pliki widoków częściowych i dołączać je do innego widoku nadrzędnego. Więcej informacji na temat szablonów, które pokochasz, znajdziesz w Poradnik Designera GrandNode.

Najwyższa wydajność

Wysoka wydajność od zawsze była naszym szaleństwem. GrandNode osiąga najwyższe oceny we wszystkich testach wydajności i prędkości dostępnych w Internecie. Wysoka wydajność skutkuje wyższą sprzedażą w sklepach klientów, więc nie bądź neutralny i stawiaj na sprawdzone rozwiązania.

Dokumentacja dla programistów

Popraw swoje umiejętności programowania w GrandNode dzięki szczegółowej dokumentacji dla programistów. Obejmuje architekturę GrandNode, strukturę. Opisuje proces tworzenia wtyczek. Nie znasz GrandNode? Przewodniki dla programistów dają Ci możliwość zostania GrandNode ninją!.

Globalne wsparcie

Programiści wspierający GrandNode pochodzą z całego świata. Różnorodność narodowości gwarantuje, że GrandNode zostanie dostosowany i spersonalizowany dla każdego kraju. Co ważne, mówimy o tłumaczeniach, przepisach podatkowych, zasadach zaokrąglania i wielu, wielu innych. Na pewno zastanawiasz się, jak możesz przyczynić się do rozwoju GrandNode. Jest wiele sposobów! Przede wszystkim spójrz na nasz Jak przyczynić się do rozwoju programu o otwartym kodzie źródłowym . To wyczerpuje temat!

  • Wspieraj

    Najlepszy wybór dla programistów. Zostaw nam gwiazdkę, zrób fork naszego repozytorium i zacznij kodować! Wybierz błąd lub funkcjonalność, napraw go lub napisz coś nowego i wyślij do nas Pull request!

  • Tłumacz

    Pracujemy nad wielojęzycznością GrandNode. Jeśli chcesz, możesz nam w tym pomóc i przetłumacz GrandNode do swojego narodowego języka na platformie CrowdIn.

  • Donate

    Ostatni sposób, by nas wesprzeć, a zarazem najłatwiejszy to wsparcie naszej pracy przez wysłanie Donate na PayPal. Jeśli nie chesz tłumaczyć, nie jesteś programistą, to jest sposób dla Ciebie!