RSS BLOG

BLOG Filters
31 lip
RELEASED

Jak założyć sklep internetowy?

Jak założyć sklep internetowy? To pytanie zadaje sobie nie jedna osoba. Nie koniecznie są to osoby, które mają swoje firmy. Mogą to być  osoby, które dopiero decydują się na jej otwarcie, albo co więcej, wcale takich planów nie mają i sklep internetowy chcą potraktować jako dodatkową możliwość zarobienia paru groszy i chcą działać bez rejestrowanej działalności gospodarczej.
20 lip
RELEASED

Wakacyjna wyprzedaż - 30% zniżki

Na naszym sklepie każdy produkt dostępny jest 30% taniej, niż zwykle.
17 lip
RELEASED

Ile kosztuje sklep internetowy?

Rynek e-commerce rozwija się w szalenie szybkim tempie. Dodatkowo dostał niesamowitego przyspieszenia w momencie pojawienia się pandemii. Szacuje się, że w 2021 roku, wartość rynku e-commerce na całym świecie ma wynosić około 4.5 tryliona dolarów, a w ciągu kolejnych 20 lat, transakcje klientów w prawie 100% odbywać się będą online.
30 cze
RELEASED

Co sprzedawać w sklepie internetowym?

W ostatnich tygodniach rynek e-commerce zmienił się diametralnie. Większość ludzi zmuszona została do zamknięcia swoich działalności, wiele z tych osób zdecydowało się również na kontynuowanie działalności w sieci. Wśród naszych użytkowników możemy zaobserwować podobny trend, wzrost zainteresowania usługami e-commerce i pojawiające się nowe sklepy w ostatnich 3 miesiącach to zdecydowanie potwierdzenie tezy o migracji biznesów do sieci.
02 cze
RELEASED

Co nowego w GrandNode 4.70?

GrandNode 4.70 został oficjalnie opublikowany! Z przyjemnością informujemy, że najnowszą wersję platformy e-commerce można pobrać z naszej strony.
06 maj
RELEASED

GrandNode 4.70 beta dostępny

Nigdy więcej modnych słów i ogólników! Przejdźmy do GrandNode 4.70, kolejnej wersji naszej najbardziej zaawansowanej platformy e-commerce.
09 kwi
RELEASED

Akademia ecommerce - Bezpieczeństwo w ecommerce — darmowy certyfikat SSL

Witamy w drugim odcinku naszej akademii ecommerce. W poprzednim artykule nauczyłeś się czegoś o procesie zakupu. Dziś dowiesz się czegoś o bezpieczeństwie w handlu elektronicznym.
03 kwi
RELEASED

Akademia ecommerce - 6 rzeczy, które musisz znać kiedy projektujesz ścieżkę zakupową

Tak jak obiecywaliśmy! Pierwszy odcinek akademii e-commerce GrandNode. Przeczytaj nasz pierwszy samouczek dla początkujących sprzedawców. Czego nauczysz się z tego artykułu: jak stworzyć udaną ścieżkę zakupową, jak zoptymalizować ten proces i koszyk. Udostępnij ten artykuł i skorzystaj z niego!
03 mar
RELEASED

Konfiguracja Facebook Pixel w GrandNode

Piksel Facebooka to fragment kodu JavaScript, który pozwala śledzić aktywność odwiedzających w Twoim sklepie. Dowiedz się, jak go skonfigurować w GrandNode 4.60.
back to top
Filters