Dedykowane wsparcie premium

Oprócz bezpłatnego wsparcia społeczności na naszym forum, zespół GrandNode zapewnia usługi wsparcia premium. Jeśli masz skomplikowany problem lub nikt nie jest w stanie Ci pomóc na forum, możesz wykupić godzinę wsparcia.

Nasze usługi wsparcia premium są szczególnie dedykowane dla osób, które prowadzą witryny o kluczowym znaczeniu, pracują nad projektami z napiętymi terminami lub chcą uzyskać dedykowane wsparcie i nie chcą czekać na wsparcie społeczności.

Dostęp do zespołu

  • Bezpośredni dostęp do naszego głównego zespołu programistów i dedykowanego specjalisty przypisanego do Ciebie.

Bezpośrednie wsparcie e-mail

  • Naszym głównym kanałem wsparcia jest forum, ale wsparcie premium jest wykonywane bezpośrednio poprzez kontakt e-mailowy.

Gwarantowany czas reakcji

  • Nasze biuro otwarte jest od Pon do Pt. między 7:30, a 15:30.

Ulepszenia lub szczegółowe zadania

  • Jesteśmy otwarci na dokonanie prostych poprawek w Twoim szablonie, możesz też zlecić nam stworzenie całości projektu, a my stworzymy dla Ciebie zapierające dech w piersiach rzeczy.

Jednorazowe wsparcie

  • Po zakupie możesz poprosić o jednorazową naprawę problemu. Przed zakupem prosimy o kontakt ze szczegółami zapytania, aby uzyskać wycenę zadania.

Miesięczne wsparcie

  • Jest możliwe otrzymanie wsparcie premium, by uzyskać więcej szczegółów, powinieneś odwiedzić nasz cennik.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego powinienem wybrać wsparcie premium?


Dedykowane wsparcie techniczne jest przeznaczone dla wszystkich, którzy utknęli, ale chcą kontynuować projekt.

Jak jest wyliczana kwota?


Aby uzyskać ostateczną wycenę, musisz podać nam jak najwięcej szczegółów. Następnie nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi dalsze kroki.

Czy są jakieś limitacje dedykowanego wsparcia technicznego?


Tak, kody źródłowe GrandNode nie mogą zostać zmodyfikowane. Nie wspieramy także produktów wykonywanych przez zewnętrznych dostawców.

Którą wersję GrandNode wspieramy?


W większości przypadków, najnowszą, stabilną wersję. Zdarzają się wyjątki od tej reguły, ale decydujemy o tym w trakcie rozmowy przez zakupem.

Cena
$100.00
back to top
Filters