Rozwijaj swój biznes z GrandNode

GrandNode to najbardziej zaawansowana i nowoczesna platforma do tworzenia profesjonalnych sklepów internetowych zbudowana na najnowszej wersji .NET Core i MongoDB. Najwyższa jakość kodu w połączeniu ze szczegółowym podejściem do testowania i szczyptą ogromnej liczby funkcjonalności - to przepis na sukces. By stworzyć w pełni funkcjonalny sklep internetowy, nie potrzebujesz już miliona wtyczek zewnętrznych dostawców. Postaw na najbardziej zaawansowaną platformę e-commerce na świecie.

Katalog Produktów

GrandNode wprowadził świeżość na rynek e-commerce. Nie jesteś już ograniczony do typowych, prostych typów produktów. Bez dodatkowych wtyczek możesz tworzyć sklepy z różnymi rodzajami produktów. Zamiast standardowego prostego i grupowego produktu możesz użyć jeszcze trzech nowych rodzajów. Produkty aukcyjne dają możliwość stworzenia produktu do licytacji. Bez problemu możesz wynająć apartamenty z produktami typu Rezerwacja. A na koniec oferuj pakiet produktów w niższej cenie z typem produktu Zestawy produktów.

Zarządzanie Uprawnieniami

Zarządzanie uprawnieniami pozwala podzielić klientów na różne grupy. Każda grupa jest nazywana rolą klienta. W skrócie, w GrandNode możesz przypisywać różne uprawnienia do każdej roli klienta. Jest to idealny sposób na ukrycie cen dla niezarejestrowanych użytkowników lub ograniczenie oferty dla niektórych grup klientów. Można go łatwo połączyć z funkcjami Marketing Automation w GrandNode.

Funkcjonalności CMS

Nowoczesna platforma e-commerce to nie tylko sklep internetowy. Funkcjonalności standardowej platformy e-commerce zostały wzbogacone o funkcjonalności systemu zarządzania treścią. To już nie jest tylko sklep internetowy. Będziesz mógł rozszerzyć funkcjonalność swojego sklepu i dodać do swojego sklepu sekcję z FAQ - najczęściej zadawanymi pytaniami, słownik branżowych pojęć, blog czy sekcję aktualności. Ponadto GrandNode ma możliwość stworzenia platformy e-learningowej. Twórz kursy i przypisuj je do niezależnych produktów i oferuj je jako płatne treści premium.

System Rabatów

Zaawansowane zarządzanie promocjami to jedno z głównych wymagań każdego większego e-commerce. GrandNode pozwala na tworzenie różnych rodzajów rabatów. Przypisuj rabaty do sklepu, produktów lub sumy zamówienia. Co więcej, rabaty można obliczać za pomocą dedykowanych wtyczek lub ograniczać za pomocą wstępnie określonych wymagań. Dodatkowym atutem jest tworzenie rabatów o ograniczonym czasie ważności lub rabatów możliwych do wykorzystania tylko raz.

Marketing Automation

Twórz własne, spersonalizowane wyskakujące okienka lub wiadomości e-mail bezpośrednio w panelu administracyjnym. Nie potrzebujesz zewnętrznych narzędzi do obsługi przypomnień o porzuconych koszykach lub powiadomień o niezapłaconych zamówieniach. Możesz także przypisywać klienta do określonej grupy klientów po zakupie, zalogowaniu się lub odwiedzeniu określonego adresu URL!

Kampanie Mailowe

Twórz kampanie dla wszystkich swoich klientów! Limituj odbiorców za pomocą zdefiniowanych warunków. Za pomocą wizualnego edytora TinyMCE, szablonów DotLiquid twórz estetyczne szablony wiadomości e-mail, z dynamicznymi parametrami, które będą wstawiać się zależnie od sytuacji.

Zaawansowane Integracje

Aby sprostać nawet najbardziej wymagającym wymaganiom, przygotowaliśmy rozbudowaną bazę gotowych do użycia integracji. Wystarczy kilka kliknięć myszą, aby zintegrować sklep z Pocztą Polską, InPostem czy eBay lub zaoferować w nim nieograniczoną liczbę metod płatności. Sprawdź naszą bazę wtyczek i zmień wygląd swojego sklepu za pomocą jednego z dedykowanych szablonów.

Powiadomienia Push

Powiadomienia push Firebase mogą pozytywnie wpłynąć marketing każdego sklepu internetowego. Stwórz aplikację Firebase na swoim koncie Google Developers i wklej poświadczenia do odpowiedniej strony konfiguracji. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć wdrożysz w pełni działający system powiadomień push, które będą wysyłane na telefony i komputery Twoich klientów.

Funkcjonalności B2B

Platformy B2B zawsze wymagają dodatkowej personalizacji. GrandNode wychodzi z tłumu i przy kilku standardowych funkcjach może być w pełni działającym, spersonalizowanym systemem B2B. Funkcjonalność "Dokumenty" umożliwia dodawanie niestandardowych faktur, dokumentów sprzedaży lub zamówień zakupu bezpośrednio do konkretnych produktów, klientów, producentów. Każdy dokument może zawierać określoną kwotę pozostającą do zapłaty, dzięki czemu można go łatwo wykorzystać w płatnościach ratalnych.

Multi Vendor

Multi vendor czy wielu dostawców, nazwij to jak chcesz! Stwórz nową, potężną platformę podobną do Aliexpress lub Wish! Sprzedawaj produkty pochodzące od twoich sprzedawców/vendorów. Daj swoim klientom możliwość złożenia wniosku o konto sprzedawcy. Każdy dostawca może być oceniany, dzięki czemu Twoi klienci mogą łatwo przekazać Ci opinię na temat sprzedawców. 

Wielu Najemców

Konta "Staff" są niczym więcej niż użytkownikami, którzy działają jako kierownicy sklepu. Każdy sklep może być zarządzany niezależnie, bez zbędnego dostępu do pozostałych sklepów, nawet jeśli jest to pojedyncza instalacja GrandNode. Połącz go z wtyczką Advanced Multi Tenant i stwórz automatyczny biznes dla wielu najemców, korzystając z formularza do zakładania menedżerów sklepu.

Zarządzanie Klientami

Zarządzanie klientami jest jednym z najważniejszych elementów każdego sklepu. Przypisuj klientów do różnych grup klientów, dostosuj wymagany adres lub pola klientów. Składaj zamówienia dla swoich klientów podczas wcielonych sesji. Personalizuj ofertę dla swoich klientów za pomocą Spersonalizowanych produktów i Indywidualnych cen produktów.

OData REST API

Web API dla GrandNode daje dostęp do danych biznesowych przechowywanych w bazie danych GrandNode. Jest to interfejs API REST OData 4.0. Wdrożenie Web API w GrandNode daje ogromną możliwość integracji z prawie wszystkimi dostępnymi narzędziami na rynku. Nie musisz już tworzyć mostów ani dodatkowych łączników dla swoich narzędzi. Po prostu stwórz integrację z GrandNode Web API i zyskaj znacznie więcej ze swoich firm . Dla programistów jest to najlepszy i najprostszy sposób w celu spełnienia oczekiwań klientów w przypadku integracji biznesowych.

Wygodne tworzenie

Dostosowywanie sklepu jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki gotowym do użycia szablonom właściciele sklepów internetowych mogą łatwo zmodyfikować wizualną stronę swojego sklepu. Tworzenie szablonów daje Ci swobodę i ogromne możliwości dostosowywania. Bez wielu godzin dodatkowych prac możesz stworzyć dla swoich klientów wyjątkową wygodę użytkowania . W połączeniu z funkcjonalnościami GrandNode, łatwo zmienisz swoich użytkowników w klientów. Dzięki GrandNode API połączysz swój sklep z wieloplatformową aplikacją mobilną. GrandNode oferuje również możliwość uruchomienia własnej progresywnej aplikacji internetowej - PWA.

Open Source

Robimy open source i polegamy na open source. GrandNode korzysta tylko i wyłącznie z technologii i narzędzi open source. Wszyscy znają takich gigantów jak MongoDB, Bootstrap, Azure, Amazon S3 lub .NET Core. Te technologie i narzędzia zrobiły z GrandNode coś znacznie więcej niż tylko oprogramowanie sklepu internetowego.

Wysoka wydajnosć i szybkość

Wysoka wydajność sklepu zawsze była naszym głównym celem. GrandNode osiąga najwyższe wyniki we wszystkich testach wydajności i prędkości dostępnych w Internecie. Wysoka wydajność skutkuje wyższą sprzedażą/strong> w sklepach klientów, więc nie bądź neutralny i stawiaj na sprawdzone i przetestowane rozwiązania.

DotLiquid system szablonów

DotLiquid pozwala tworzyć zaawansowane szablony wiadomości z warunkami if i pętlami for. Skrypt Roslyn dostępny w standardowej wersji GrandNode daje możliwość tworzenia niestandardowych tokenów, za pomocą których spełnisz wszystkie wymagania swoich klientów.

Nowoczesny kod

GrandNode używa najnowocześniejszych technologii. Kompilator Roslyn umożliwia uruchamianie kodu C# bezpośrednio w działającym sklepie internetowym bez modyfikacji kodu źródłowego. Cała aplikacja oparta jest o Mediator. Podstawy aplikacji zbudowane napisane są według zasad SOLID gwarantują najwyższą jakość kodu. Wszystko jest dokładnie przetestowane za pomocą rozbudowanych testów jednostkowych.

Tworzenie Rozszerzeń

GrandNode jest elastycznym i rozszerzalnym rozwiązaniem. Funkcjonalność każdego sklepu można rozszerzyć lub ulepszyć za pomocą zewnętrznych wtyczek. Korzystanie z wtyczek daje możliwość ulepszenia sklepu bez modyfikowania kodu źródłowego, co jest zdecydowanie zalecane przez doświadczonych programistów.

CDN Integracje

Obrazy mają duży wpływ na wydajność sklepu internetowego. Skorzystaj z domyślnych i sprawdzonych CDN'ów - Amazon Web Services S3 i Azure CDN do przechowywania zdjęć. Nie potrzebujesz już zewnętrznych wtyczek. Wystarczy je skonfigurować w pliku appsettings.json

Tanie i łatwe hostowanie i skalowanie

Hostuj swój sklep e-commerce w chmurze DigitalOcean. Skorzystaj z naszej aplikacji DigitalOcean 1Click i zainstaluj GrandNode jednym kliknięciem. Konfiguracja sklepu jest bardzo prosta dzięki LoadBalancer'owi, replikacji MongoDB Atlas. Więcej informacji na temat aplikacji GrandNode na DigitalOcean.

back to top
Filters