Moduł Newsletter ze zniżką

Po zapisaniu się do Twojego newslettera zaoferuj swoim klientom kody rabatowe. Wtyczka wyświetla wyskakujące okienko z polem e-mail, w której klient może zapisać się do newslettera. Newsletter ze zniżkami daje możliwość przekształcenia odwiedzających w subskrybentów i klientów po zaoferowaniu kuponu rabatowego. Klient po zapisaniu się do newslettera otrzymuje e-mail z automatycznie generowanym kodem rabatowym.

Nawmawiaj do subskrybcji newslettera

Twórz atrakcyjne wyskakujące okienka, podaj wartość rabatu, którą klienci otrzymają po subskrypcji newslettera i czekaj na pojawiające się subskrybcje e-mail. Dobrze zaprojektowane wyskakujące okienka z pięknymi wzorami i zachęcające klientów do pozostawienia wiadomości e-mail w sklepie.

Discount newsletter example popup

Generuj zniżki automatycznie

Podczas tworzenia wyskakującego okienka z newsletterem, podaj szczegółowe informacje, takie jak treść w okienku, tytuł i określ zasady tworzenia zniżki. Dodatkowo możesz generować kody kuponów dla klientów automatycznie po rejestracji. Umożliwia to tworzenie indywidualnych kodów rabatowych, których można użyć raz. Zmniejszy to możliwość udostępniania kodu rabatowego innym osobom, które nie są zapisane.

Responsywne pop upy

Wyskakujące okienka, które pojawiają się po rejestracji, są zoptymalizowane i będą działać z większością popularnych urządzeń, dzięki czemu masz pewność, że Twoi klienci będą mieli tylko najlepsze wrażenia w Twoim sklepie. I nie ma znaczenia, z jakiego urządzenia będą korzystać. Będzie działał idealnie na iPadach, iPhone'ach, komputerach PC, a nawet na dużych monitorach czy telewizorach.

Edytowalne szablony wiadomości email

W module Newsletter ze zniżką możesz w pełni dostosować wykorzystywane szablony e-mail. Aby to zrobić, przejdź do sekcji Szablony wiadomości i poszukaj nowo utworzonego szablonu wiadomości z newsletterem rabatowym. Proszę pamiętaj o DotLiqiud! Daje to większą elastyczność podczas tworzenia wiadomości e-mail.

Wyskakujące okno wyzwolenia na podstawie czasu spędzonego na stronie

Wtyczka Newslettera z rabatem pozwala ustawić opóźnienie pojawienia się wyskakującego okienka, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że e-maile pochodzą od zainteresowanych i zaangażowanych użytkowników. Szczerze mówiąc, zgodzisz się ze mną, nikt nie chce wchodzić w interakcje z użytkownikami, które skaczą tylko z jednej strony na drugą.

Funkcjonalności wtyczki:

      - Definiowanie czy generować kupon za każdym razem, czy ma być cały czas taki sam
      - Określać czas ważności kuponu
      - Określać ilość znaków, z których składa się kod rabatowy
      - Wybierać podstawową zniżkę, na której stworzony zostanie kod rabatowy
      - Dodaj własną wiadomość powitalną, wiadomość poniżej przycisku Prześlij i wiadomość z podziękowaniem
      - Dostosuj szablony e-mail
      - Określenie kiedy ma wyskakiwać okienko
      - Opcja ustawienia nazwy plików cookie.
      - Ustaw opóźnienie i wyświetlać okienko na podstawie czasu spędzonego na stronie.

Cena
$39.00
Wspierane wersje: 4.60 , 4.70 , 4.80 , 4.90
back to top
Filters