Profesjonalne sklepy internetowe Grandnode

Sklep internetowy z unikalną szatą graficzną, bogatym zakresem funkcjonalności, a do tego cena, przystępna dla każdego przedsiębiorcy. GrandNode to najbardziej zaawansowana i nowoczesna platforma do tworzenia sklepów internetowych. Jest to kompleksowe narzędzie, które umożliwia tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych. Tym co wyróżnia GrandNode spośród pozostałych narzędzi do platform e-commerce to zakres funkcjonalności, który otrzymuje każdy użytkownik decydujący się wykorzystać GrandNode jako swój profesjonalny sklep internetowy. Za pomocą jednego oprogramowania, możemy uruchomić sklep internetowy, marketplace na wzór Olx, Allegro lub Aliexpress, platformę do nauki online podobną do Udemy, a także portal aukcyjny, portal do rezerwacji czy sklep z produktami cyfrowymi. Wszystko to możliwe jest od razu po pobraniu, bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.

Tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych

Srebrny

1000
  • Idealny dla startujących w e-commerce, Allegrowiczów decydujących się wykorzystać nowy kanał sprzedaży lub przenoszących sklep z innej platformy. Błyskawiczne uruchomienie, migracja danych i personalizacja.

Złoty

2500
  • Idealny wybór, by odświeżyć obecny sklep i postawić na profesjonalne oprogramowanie sklepu internetowego GrandNode. Zaawansowana personalizacja i integracje.

Platynowy

5000
  • Idealny dla najbardziej wymagających użytkowników. Dobry wybór do realizacji zaawansowanych wdrożeń. Indywidualna grafika sklepu i niestandardowe funkcje.

Wybierz pakiet wdrożeniowy

Wiemy, że nie każdy ma możliwość, czas i chęci, by samodzielnie tworzyć sklep internetowy. W tym celu przygotowaliśmy zestaw pakietów wdrożeniowych, które pozwolą w łatwy sposób przenieść lub stworzyć od podstaw profesjonalny sklep internetowy. Cena, zawiera wszystko to, co jest niezbędne, by uruchomić w pełni funkcjonalny sklep internetowy, pozwalający zrealizować marzenia o własnym biznesie. Srebrny pakiet wdrożeniowy, jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy nie poznali jeszcze branży e-commerce, dopiero rozpoczynają swoją przygodę z handlem elektroniczym, a także dla wytrawnych sprzedawców Allegro, którzy pragną wykorzystać nowy kanał sprzedaży, by zwiększyć ilość zamówień. Złoty pakiet wdrożeniowy jest pakietem uniwersalnym. Wystarczającym do tego, by stworzyć spersonalizowany graficznie i funkcjonalnie profesjonalny sklep internetowy, a także zintegrować go z dowolnymi narzędziami. Platynowy pakiet wdrożeniowy jest pakietem dla największych firm, pozwala na budowanie zaanasowanych platform sprzedażowych, w pełni dopasowanych do indywidualnych wymagań.

Srebrny

Złoty

Platynowy

KONFIGURACJA
Opieka eksperta podczas wdrożenia: 4h 8h 12h
Instalacja i parametryzacja: TAK TAK TAK
Migracja danych: TAK* TAK TAK
Dedykowane funkcjonalności: BRAK 6h 12h
PERSONALIZACJA
Szablon: Domyślny (Zobacz) Premium (Galeria szablonów) Indywidualny na bazie szablonów premium
Indywidualny projekt: BRAK BRAK TAK
Dostosowywanie: 6h (zmiana kolorów i brandingu) 8h (zmiana kolorów, brandingu) 12h (zmiany kolorów, układu, brandingu)
Szablon responsywny: TAK TAK TAK
Przygotowanie elementów promocyjnych*: Brak 2h 4h
DODATKI
Bramki płatności (do wyboru): Przelewy24, DotPay, tPay, PayU Przelewy24, DotPay, tPay, PayU Przelewy24, DotPay, tPay, PayU
Wysyłka (do wyboru): InPost Paczkomaty, Poczta Polska Punkty Odbioru InPost Paczkomaty, Poczta Polska Punkty Odbioru InPost Paczkomaty, Poczta Polska Punkty Odbioru
Dodatki: Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Pixel, Google Shopping Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Pixel, Google Shopping Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Pixel, Google Shopping

Sprawdź dlaczego warto tworzyć z nami profesjonalne sklepy internetowe

back to top
Filters