Profesjonalne sklepy internetowe GrandNode

Sklep internetowy z unikalną szatą graficzną, bogatym zakresem funkcjonalności, a do tego cena, przystępna dla każdego przedsiębiorcy. GrandNode to najbardziej zaawansowana i nowoczesna platforma do tworzenia sklepów internetowych. Jest to kompleksowe narzędzie, które umożliwia tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych. Tym co wyróżnia GrandNode spośród pozostałych narzędzi do platform e-commerce to zakres funkcjonalności, który otrzymuje każdy użytkownik decydujący się wykorzystać GrandNode jako swój profesjonalny sklep internetowy. Za pomocą jednego oprogramowania, możemy uruchomić sklep internetowy, marketplace na wzór Olx, Allegro lub Aliexpress, platformę do nauki online podobną do Udemy, a także portal aukcyjny, portal do rezerwacji czy sklep z produktami cyfrowymi. Wszystko to możliwe jest od razu po pobraniu, bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek.

Tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych

Srebrny

1200
  • Idealny dla startujących w e-commerce, Allegrowiczów decydujących się wykorzystać nowy kanał sprzedaży lub przenoszących sklep z innej platformy. Błyskawiczne uruchomienie, migracja danych i personalizacja.

Złoty

2500

Platynowy

5000
  • Idealny dla najbardziej wymagających użytkowników. Dobry wybór do realizacji zaawansowanych wdrożeń. Indywidualna grafika sklepu i niestandardowe funkcje.

Wybierz pakiet wdrożeniowy

Wiemy, że nie każdy ma możliwość, czas i chęci, by samodzielnie tworzyć sklep internetowy. W tym celu przygotowaliśmy zestaw pakietów wdrożeniowych, które pozwolą w łatwy sposób przenieść lub stworzyć od podstaw profesjonalny sklep internetowy. Cena, zawiera wszystko to, co jest niezbędne, by uruchomić w pełni funkcjonalny sklep internetowy, pozwalający zrealizować marzenia o własnym biznesie. Srebrny pakiet wdrożeniowy, jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy nie poznali jeszcze branży e-commerce, dopiero rozpoczynają swoją przygodę z handlem elektroniczym, a także dla wytrawnych sprzedawców Allegro, którzy pragną wykorzystać nowy kanał sprzedaży, by zwiększyć ilość zamówień. Złoty pakiet wdrożeniowy jest pakietem uniwersalnym. Wystarczającym do tego, by stworzyć spersonalizowany graficznie i funkcjonalnie profesjonalny sklep internetowy, a także zintegrować go z dowolnymi narzędziami. Platynowy pakiet wdrożeniowy jest pakietem dla największych firm, pozwala na budowanie zaanasowanych platform sprzedażowych, w pełni dopasowanych do indywidualnych wymagań.

Srebrny

Złoty

Platynowy

KONFIGURACJA
Opieka eksperta podczas wdrożenia: 4h 12h 24h
Instalacja i parametryzacja: TAK TAK TAK
Hosting: SELF-HOSTED SELF-HOSTED SELF-HOSTED
Migracja bazy produktów: TAK TAK TAK
Dedykowane funkcjonalności: BRAK 6h 12h
PERSONALIZACJA
Szablon: Domyślny (Zobacz) Premium naszego autorstwa (Galeria szablonów) Indywidualny na bazie naszych szablonów premium
Dostosowywanie: 2h (zmiana kolorów i brandingu) 4h (zmiana kolorów, brandingu) 12h (zmiany kolorów, układu, brandingu)
Szablon responsywny: TAK TAK TAK
Przygotowanie elementów promocyjnych*: Brak 2h 4h
OBSŁUGA
Podstawowe szkolenie: 2h 4h 6h

Partner technologicznyHosting

Sklepy tworzone w ramach pakietów wdrożeniowych utrzymujemy na infrastrukturze Rapiddc.pl - Sprint S.A. Serwery VPS w Rapiddc.pl to gwaranacja szybkości, dostępności (uptime) na poziomie 99,9%. Hosting zamawiany jest na potrzeby właściciela sklepu, któremu przekazujemy wszystkie dane administracyjne, dzięki czemu po okresie wdrożenia, właściciele mają pełną kontrolę nad swoim serwerem.

MetodyPłatności

W srebrnym i złotym pakiecie wdrożeniowym instalujemy w sklepie dowolną, wybraną metodę płatności. Wybierz jedną z pośród 25 lokalnych lub zagranicznych bramek płatności, między innymi Przelewy24, PayU, Klarna, Stripe czy tPay.

Metody wysyłki

InPost Paczkomaty czy Punkty Odbioru Poczty Polskiej? Wybierz dowolną metodę wysyłki, by maksymalnie ułatwić klientom podjęcie decyzji zakupowej. Wybrana przez Ciebie wtyczka będzie gotowa do użycia w momencie przekazania sklepu internetowego.

Sprawdź dlaczego warto tworzyć z nami profesjonalne sklepy internetowe

back to top
Filters