WYSOKA
WYDAJNOŚĆ
TREŚĆ
ŁATWA W TŁUMACZENIU
ROCZNA
AKTUALIZACJA

Świeży i kolorowy motyw Cosmetics. Responsywny szablon dla najbardziej wymagających użytkowników. Wysoce funkcjonalny motyw dedykowany właścicielom sklepów kosmetycznych, drogerii internetowych. Jest to idealny wybór dla sklepów internetowych z akcesoriami do makijażu, szminkami, nawilżaczami i wszelkiego rodzaju narzędziami kosmetycznymi, niezależnie od wielkości sklepu. Szablon wykorzystuje Bootstrap 4, który oferuje wyjątkowe wrażenia zakupowe na każdym urządzeniu.

Fantastyczne menu off-canvas

Motyw Cosmetics został zaprojektowany z dbałością o szczegóły. Ułatwia proces zakupów dzięki pięknemu, responsywnemu menu off-canvas, które zapewnia najlepsze wrażenia klienta podczas eksploracji sklepu.

Karuzela produktowa na stronie głównej

Szablon Cosmetics jest wyposażony w piękną karuzelę produktów na stronie głównej. W pełni funkcjonalna karuzela do prezentacji najlepszej oferty w Twoim sklepie.

Wyróżnij swoją ofertę

Wyróżnij polecane produkty z kategorii na stronie głównej. Pokaż je na karuzeli produktów z kategoriami. Można go wykorzystać do promowania najbardziej poszukiwanych produktów z każdej kategorii.

5 powodów, dla których warto wybrać Cosmetics

  1. Najlepszy design
  2. Szybkość & Wydajność
  3. Stworzony przez zespół GrandNode
  4. Kompatybilny z wszystkimi funkcjonalnościami GrandNode
  5. Ciągle aktualizowany

Kup Kolekcję szablonów & otrzymaj w nim motyw Cosmetics

Szablon Cosmetics jest cześcią naszej kolekcji szablonów premium. Kolekcja zawiera wszystkie szablony premium, wykonane przez nasz zespół wraz z licencją wielu domen. Dzięki czemu możesz wykorzystywać szablony we wszystkich sklepach swoich klientów.

Divide overview

Cena
$249.00
Wspierane wersje: 4.50 , 4.60 , 4.70 , 4.80 , 4.90
back to top
Filters