WYSOKA
WYDAJNOŚĆ
ŁATWE
TŁUMACZENIE
ROCZNA
AKTUALIZACJA

Nowoczesny i elastyczny design

Podbij świat dzięki uniwersalnemu szablonowi dla GrandNode. Motyw Froggy, to responsywny, wydajny i wysokiej konwersji szablon Bootstrap zaprojektowany przez nasz zespół. Można go łatwo dostosować w sklepach internetowych z każdej branży. Motyw uniwersalny oznacza, że możesz stworzyć sklep internetowy dla dowolnej branży w ciągu kilku minut.

Nowoczesne, rozwijane karty produktów

Szablon Froggy zawiera nowoczesne, rozwijane karty produktów po najechaniu myszką. Możesz zachęcać swoich klientów większymi i ładniejszymi zdjęciami produktów. Pojawią się one po najechaniu myszką na kartę przez klientów.

Karuzela produktowa na stronie głównej

Szablon Froggy zawiera piękną karuzelę produktową. W pełni funkcjonalna karuzela produktowa wyświetlająca najlepsze produkty w Twoim sklepie.

Pozwól filtrować swoje produkty

Zaimplementowana wtyczka Quick Filters daje klientom możliwość filtrowania i wyszukiwania na stronach kategorii. Filtruj według atrybutów, specyfikacji, dostawców, producentów!

Personalizacja stron kategorii

Twórz produkty z wariantami, a następnie oferuj je w swoim sklepie. Motyw Froggy daje klientom możliwość wyboru interesującego wariantu z eleganckich i prostych list atrybutów produktu.

Wyróżnij polecane kategorie

Podkreśl najlepiej sprzedające się kategorie w swoim sklepie w ładnej, responsywnej i konfigurowalnej siatce kategorii na stronie głównej. Możesz stworzyć piękną siatkę z najlepszymi kategoriami w swoim sklepie. Wystarczy wybrać obraz kategorii i zaznaczyć odpowiednie pole wyboru w oknie kategorii.

Wyróżnij każdą kategorię obrazkiem

Dodaj prostokątne zdjęcia kategorii o pełnej szerokości, aby tworzyć spersonalizowane strony kategorii. Prawidłowe zdjęcia z powodzeniem podkreślą Twoje kategorie.

5 powodów, dla których warto wybrać motyw Froggy

  1. Najlepszy design
  2. Szybkość i wydajność
  3. Stworzony przez GrandNode Team
  4. Kompatybilny z wszystkimi funkcjami GrandNode
  5. Ciągle aktualizowany

Kup Kolekcję szablonów & otrzymaj w nim motyw Froggy

Szablon Froggy jest cześcią naszej kolekcji szablonów premium. Kolekcja zawiera wszystkie szablony premium, wykonane przez nasz zespół wraz z licencją wielu domen. Dzięki czemu możesz wykorzystywać szablony we wszystkich sklepach swoich klientów.

Divide overview

Cena
$249.00
Wspierane wersje: 4.50 , 4.60 , 4.70
back to top
Filters