Wsparcie premium

Bezpośrednie wsparcie ze strony głównego zespołu GrandNode, profesjonalna i szybka migracja sklepów internetowych. Subskrypcja wsparcia Premium to idealny wybór dla programistów z krótkimi deadline'ami, projektami o wysokim priorytecie. Nasz wykwalifikowany zespół wsparcia przeprowadzi Cię przez proces instalacji, dostosowywania i konfiguracji Twojego sklepu.

Sklep szyty na miarę

Nasi programiści i specjaliści stworzą dla Ciebie sklep na najwyższym poziomie. Jeśli masz pomysł, ale nie chcesz tracić czasu na wdrażanie go w życie samodzielnie, skorzystaj z naszego doświadczenia. Dostosujemy GrandNode do Twoich potrzeb, co zaowocuje niestandardowym sklepem w 100% dopasowanym do Twoich twojego biznes planu. Kompleksowy projekt od projektowania szablonu, az po tworzenie dodatkowych wtyczek.

Tworzenie dodatków

Nawet najbardziej zaawansowanym platformom może brakować niektórych funkcjonalności. Ale dla nas to żaden problem! Jeśli nie chcesz poświęcać czasu na programowanie, nasi doświadczeni programiści są gotowi stworzyć dla Ciebie indywidualne i dostosowane wtyczki. Może to być metoda płatności, metoda wysyłki lub cokolwiek tylko chcesz.

Tworzenie aplikacji mobilnych

Podbij świat mobilnego handlu elektronicznego dzięki dostosowanej aplikacji mobilnej dla Twojego sklepu GrandNode. W pełni funkcjonalny, wieloplatformowy i zbudowany za pomocą Xamarin'a. Przenieś swój sklep na iOS i Androida.

Personalizacja szablonów

Jeśli znudził Ci się obecny szablon, czas zaplanować rozmowę z naszym zespołem i porozmawiać o możliwościach odświeżenia go. Wprowadzimy nowy, świeży wygląd do Twojego starego szablonu!

Ocena kodu źródłowego

Jest to idealna usługa dla początkujących programistów. Jeśli utworzyłeś nową wtyczkę lub funkcję dla swojego sklepu i nie masz pewności co do jakości kodu lub zastanawiasz się, czy spełnia on zasady panujące w GrandNode, możesz skontaktować się z naszymi programistami i uzyskać recenzję kodu.

Audyt sklepu

GrandNode jest znany jako jedna z najszybszych platform do tworzenia sklepów internetowych w branży. Skontaktuj się z nami, jeśli Twój sklep GrandNode działa gorzej niż oczekiwałeś. Z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które przyspieszy i poprawi działanie Twojego sklepu.

Migracja do GrandNode

Jesteś w trakcie zmiany platformy eCommerce? Czy masz zupełnie nową platformę e-commerce, na którą chcesz migrować wszystkie istniejące dane? Zatrudnij naszych programistów i skup się na innych aspektpach swojego sklepu internetowego! Każda migracja jest dostosowywana, więc podane poniżej szczegóły są tylko wierzchołkiem góry lodowej.

Import Produktów

Produkty są bardzo ważne w każdym sklepie internetowym. Możesz nam zaufać, zaimportujemy wszystkie Twoje produkty bezpośrednio do Twojego nowego sklepu! Proces importowania jest bardzo elastyczny, możemy działać na plikach XML, XLS lub API.

Import Atrybutów Produktu

Czy masz sklep odzieżowy? Atrybuty i kombinacje to najważniejsza część Twojego sklepu? To nie jest dla nas problem! Zaimportujemy również atrybuty, specyfikacje i kombinacje atrybutów!

Import kategoriiProducentów

Aby uzupełnić katalog produktów, zaimportujemy Twoje kategorie i producentów oraz przypiszemy ich do importowanych produktów.

Import Zamówień

Czy jesteś maniakiem raportów? Oczywiście, przecież każdy właściciel sklepu jest. Dlatego zaimportujemy Twoje zamówienia i przygotujemy sklep do tworzenia szczegółowych raportów!

Import Klientów

Czym byłby sklep bez klientów? Nasi programiści zaimportują wszystkich Twoich dotychczasowych klientów do nowo utworzonego sklepu.

Import plików multimedialnych

Zaimportujemy pliki multimedialne dostępne w Twoim sklepie. Ponieważ wiemy, że każdy sklep musi być piękny!

Wciel swoje pomysły w życie z ekspertami GrandNode

back to top
Filters